Warsztaty z zakresu prawa autorskiego
dla środowiska akademickiego

Aktualności

2018-02-28 | Warsztaty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych a w szczególności pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na "Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych" organizowane przez Stowarzyszenie KOPIPOL pod patronatem Wicepremiera Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina.


Warsztaty odbędą się 20 marca 2018 roku o godzinie 12:00 w Auli im. Prof. Z. Messnera (5 piętro) znajdującej się w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Bogucickiej 5


2017-12-22 | Patronat dla "Warsztatów z zakresu prawa autorskiego...."
Z przyjemnością informujemy, że Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pan Jarosław Gowin objął swoim patronatem "Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych".


2017-12-01 | II edycja "Warsztatów z zakresu prawa autorskiego...."
Niemiernie miło nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy przygotowania do zorganizowania II edycji "Warsztatów z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych". W dniu dzisiejszym złożyliśmy w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego wniosek o objęcie po raz kolejny naszej inicjatywy patronatem Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina. Odpowiedzi spodziewamy się w okresie przedświątecznym. Zapraszamy do śledzenia aktualności, gdzie na bieżąco umieszczać będziemy ważne informacje o postępach w organizacji warsztatów.


2017-05-22 | Warsztaty na Politechnice Łódzkiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych a w szczególności pracowników naukowych Politechniki Łódzkiej na Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych organizowane bezpłatnie przez Stowarzyszenie KOPIPOL pod patronatem Wicepremiera Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina.

Warsztaty odbędą się 29 maja 2017 roku o godzinie 12:00 w sali nr 301 - III piętro budynku Biblioteki Głównej Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 223.

Serdecznie ZAPRASZAMY.


2017-05-08 | Warsztaty na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych a w szczególności pracowników naukowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych organizowane bezpłatnie przez Stowarzyszenie KOPIPOL pod patronatem Wicepremiera Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina.

Warsztaty odbędą się 19 maja 2017 roku o godzinie 09:30 w Auli C10 budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego UJK przy ul. Świętokrzyskiej 15.

Serdecznie ZAPRASZAMY.« 1 2 3 4 5 6 »