Warsztaty z zakresu prawa autorskiego
dla pracowników naukowych uczelni wyższych

Aktualności

2018-04-14 | Warsztaty na UMCS w Lublinie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych a w szczególności pracowników naukowych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na "Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych" organizowane przez Stowarzyszenie KOPIPOL pod patronatem Wicepremiera Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina.


Warsztaty odbędą się 19 kwietnia 2018 roku o godzinie 12:00 w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UMCS przy pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5


2018-03-21 | Warsztaty na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych a w szczególności pracowników naukowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na "Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych" organizowane przez Stowarzyszenie KOPIPOL pod patronatem Wicepremiera Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina.


Warsztaty odbędą się 10 kwietnia 2018 roku o godzinie 14:00 w sali numer 219 (II piętro) budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy ul. Władysława Bojarskiego 3.


2018-02-28 | Warsztaty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych a w szczególności pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na "Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych" organizowane przez Stowarzyszenie KOPIPOL pod patronatem Wicepremiera Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina.


Warsztaty odbędą się 20 marca 2018 roku o godzinie 12:00 w Auli im. Prof. Z. Messnera (5 piętro) znajdującej się w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Bogucickiej 5


2017-12-22 | Patronat dla "Warsztatów z zakresu prawa autorskiego...."
Z przyjemnością informujemy, że Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pan Jarosław Gowin objął swoim patronatem "Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych".


2017-12-01 | II edycja "Warsztatów z zakresu prawa autorskiego...."
Niemiernie miło nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy przygotowania do zorganizowania II edycji "Warsztatów z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych". W dniu dzisiejszym złożyliśmy w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego wniosek o objęcie po raz kolejny naszej inicjatywy patronatem Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina. Odpowiedzi spodziewamy się w okresie przedświątecznym. Zapraszamy do śledzenia aktualności, gdzie na bieżąco umieszczać będziemy ważne informacje o postępach w organizacji warsztatów.« 1 2 3 4 »